Ohiboka

Jak stworzyć swój wzór bransoletki?sobota, 15 Wrzesień 2012


Hej, dzisiaj Wam pokażę jak tworzyć opisy do bransoletek w serwisie, który ostatnio dla Was stworzyłam :)

Spójrzcie wyżej i kliknijcie w link WZORY BRANSOLETEK. To to co powinniście zobaczyć:

To co nas w tej chwili interesuje to przycisk zaznaczony na fioletowo z numerem 5 czyli Dodaj nowy wzór. Możesz robić nowe opisy bez konieczności rejestracji, jednak nie będziesz mógł wtedy zapisać swojego wzoru, ale do naszych celów aktualnie wystarczy. Powinniście widzieć coś takiego:

Opiszę na początek co robią poszczególne fragmenty:

Czerwony – jeśli wiesz ile rzędów i nitek będzie mieć Twój wzór to warto sobie to tu wpisać. Dodatkowo możesz wybrać typy generowanych supełków – będziesz je później mógł zmienić, ale zawsze łatwiej jak jak już część supełków jest dobrego typu. Poćwicz sobie: wpisz różne liczby i powybieraj różne rodzaje supełków. Potem będziesz mógł zmienić rodzaj każdego supełka, a także dodać nowe rzędy i nitki, więc na tym etapie o niczym nie decydujesz na pewno – wszystko będziesz mógł zmienić później :)

Fioletowy – pozwala na edycję nitek we wzorze: możesz dodawać nowe nitki (także zmienić typ supełków, które się dodadzą), możesz usunąć nitkę, a także klikająć na te aktualnie białe prostokąty możesz wybrać nowy kolor nitki (pamiętaj żeby po wybraniu koloru klinkąć przycisk OK, przed kliknięciem możesz zmieniać kolory i zobaczyć jak wygląda bransoletka z tym kolorem).

Różowy – tutaj masz dokładny opis bransoletki. Klikając na supełek możesz zmienić jego typ.

Niebieski – tutaj możesz dodawać i usuwać nowe wiersze.

Ok, to jak już wiemy co co robi na stronie to możemy coś stworzyć. Uzupełnij proszę generator tak jak poniżej, kliknij „Generate template” i wybierz kolory tak jak widać poniżej:

Następnie tak klikamy w supełki, żeby wyszło takie coś jak poniżej:

Całość powinna teraz wyglądać tak jak niżej. Możesz sobie teraz zmieniać ile chcesz, sprawdzić jak wygląda więcej nitek, inne kolory.

To wszystko co mogę Ci pokazać. Mam nadzieję, że pomoże Ci to Tworzyć nowe opisy szybciej i przyjemniej. Jeśli chciałbyś zapisać wynik swojej pracy – wystarczy się zarejestrować :) Miłej zabawy!

5 komentarze do “Jak stworzyć swój wzór bransoletki?”


hey, świetny blog. wszystko czytelne i zrozumiałe. szukałam długo takiego jak ten. ;)
czy mogłabyć dać instrukcję jak zrobić pierścionek z koralików Jaxbonex.? dzięki i pozdrawiam.!

Mam mala prosbe, jesli by to nie byl problem oczywiscie.

Jak moglabym uzyskac program j/w nie jaki generate template?
Ewentualnie czy mogabys podac mi linak z ktorej mogalbym takie cos sciagnac lub tez wyslac mi na meila taki program.

Dziekuje.

hejka fajny blog a dasz link do tego programu i chcialam sie zarejestrowac a niemoge i niewiem dlaczego a blog super polecam go swoim kolezankom nase4rjop ekstra i licze na szybka odpowiedz

Pięknie, dziękuję!

Dodaj komentarz


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *.

Copyright © 2018 - Ohiboka